0
0
0

Товщиномір лакофарбових покриттів автомобільний RM660 new (UTTDF16YUDHHVBV)

Відгуки:
(0)
  • Виробники RM660
  • Код товару: UTTDF16YUDHHVBV
  • Артикул: 5c8a7851a5816b00524f9f45
  • Наявність: В наявності
649грн.
900грн.
Купити в один клік
Введіть номер телефону і ми передзвонимо
Основні характеристики
Всі характеристики
Артикул: UTTDF16YUDHHVBV
Вид: Измерительные приборы
Дополнительные характеристики: Отличительной особенностью толщиномера RM660 является не только компактность но и функциональность позволяющая эффективно измерять толщину краски как на магнитных так и на немагнитных металлах (алюминий). Тестер краски RM660 с успехом применяется для проверки кузовных деталей автомобилей на наличие скрытых повреждений и при контроле лакокрасочного покрытия. Использование автомобильного толщиномера позволит вам найти и выявить все произведенные кузовные ремонты и восстановления лакокрасочного покрытия. ОБЛАСТИ ПРИМЕНЕНИЯ Автомобильный толщиномер RM-660 предназначен как для крупных автосервисов страховых компаний осуществляющих приемку и оценку автомобилей так и торговых дилеров автомобилей а также для магазинов торгующих инструментом краской и лакокрасочными товарами. Он поможет Вам выбрать (не битый) автомобиль и не даст Вам обмануть при покупке нового автотранспорта. Технические характеристики Модель RM-660 аналог. Измерительная способность: 0 -1.25 мм неметаллическое покрытие на металлической поверхностиПитание: 1.3 В CR2032 кнопка батареи (в комплект не входит)

Відмінною особливістю товщиноміра RM660 є не тільки компактність, але й функціональність, що дозволяє ефективно вимірювати товщину фарби як на магнітних, так і на немагнітних металах (алюміній). Тестер фарби RM660 з успіхом застосовується для перевірки кузовних деталей автомобілів на наявність прихованих пошкоджень та контролю лакофарбового покриття. Використання автомобільного товщиноміра дозволить вам знайти і виявити всі вироблені кузовні ремонти та відновлення лакофарбового покриття. ОБЛАСТИ ЗАСТОСУВАННЯ

Автомобільний товщиномір RM-660 призначений як для великих автосервісів, страхових компаній, що здійснюють приймання та оцінку автомобілів, так і торгових дилерів автомобілів, а також для магазинів, що торгують інструментом, фарбою та лакофарбовими товарами. Він допоможе Вам вибрати "не битий" автомобіль та не дасть Вам обдурити при покупці нового автотранспорту.
Технічні характеристики:
Модель: RM-660 аналог
Вимірювальна здатність: 0 ~ 1,25 мм неметалеве покриття на металевій поверхні
Живлення: 1*3 В CR2032 кнопка батареї (у комплект не входить)
Робочий струм: <10мА
Мінімальний діаметр основи: ф10мм
Критична товщина основи: 0,5 мм
Роздільна здатність дисплея: 0,02 мм/1mil
Управління температура:-5℃ ~ + 40℃
Середовище зберігання:- 20 ~ 60℃, <85% RH
Робоча вологість: 5% ~ 95%RH 
КОМПЛЕКТАЦІЯ
Товщиномір - 1 шт.
Залізна пластина (Fe) - 1 шт.
Алюмінієва пластина (NFe) - 1 шт.
Батарея CR2032; 3,2 В - 1 шт. Посібник користувача - 1 екз
Характеристики
Характеристики
Артикул UTTDF16YUDHHVBV
Вид Измерительные приборы
Дополнительные характеристики Отличительной особенностью толщиномера RM660 является не только компактность но и функциональность позволяющая эффективно измерять толщину краски как на магнитных так и на немагнитных металлах (алюминий). Тестер краски RM660 с успехом применяется для проверки кузовных деталей автомобилей на наличие скрытых повреждений и при контроле лакокрасочного покрытия. Использование автомобильного толщиномера позволит вам найти и выявить все произведенные кузовные ремонты и восстановления лакокрасочного покрытия. ОБЛАСТИ ПРИМЕНЕНИЯ Автомобильный толщиномер RM-660 предназначен как для крупных автосервисов страховых компаний осуществляющих приемку и оценку автомобилей так и торговых дилеров автомобилей а также для магазинов торгующих инструментом краской и лакокрасочными товарами. Он поможет Вам выбрать (не битый) автомобиль и не даст Вам обмануть при покупке нового автотранспорта. Технические характеристики Модель RM-660 аналог. Измерительная способность: 0 -1.25 мм неметаллическое покрытие на металлической поверхностиПитание: 1.3 В CR2032 кнопка батареи (в комплект не входит)
Відгуки (0)

Відгуків про цей товар ще не було.