0
0
0

Запальничка Zippo Confucius Say Toilet Street Chrome (28459)

Відгуки:
(0)
  • Виробники Zippo
  • Код товару: 28459
  • Артикул: 5c34a76e3e1802004dfa3853
  • Наявність: В наявності
1 252грн.
Купити в один клік
Введіть номер телефону і ми передзвонимо
Основні характеристики
Всі характеристики
Артикул: 28459
Габариты упаковки: 8.4 х 6 х 2 см
Дополнительные характеристики: В целях безопасности Зажигалки Zippo поставляют не заправленными бензином, поэтому топливо для зажигалки необходимо покупать отдельно. На все зажигалки Зиппо распространяется пожизненная гарантия. Зажигалки zippo подтверждают свою надёжность на протяжении многих десятилетий их выпуска.
Материал: Металл
Поджиг: Кремниевый

Від незмінного дизайну до характерного клацання, який ні з чим не сплутати, від якості матеріалів і виготовлення до гарантії на весь термін служби - все це дозволяє отримувати повне задоволення від володіння запальничкою Zippo. Той факт, що запальничка Zippo із захистом від вітру налічує вже 80-річну історію та залишається практично незмінною, є підтвердженням її привабливості для мільйонів користувачів та колекціонерів. Запальничка Zippo 28459 Confucius Say Toilet з матовим сріблястим корпусом та висловлюванням Конфуція на лицьовій стороні. Запальничка упакована у фірмову коробку із логотипом Zippo. Всі запальнички Zippo не заправлені бензином, рекомендується придбати оригінальне паливо Zippo.

Характеристики
Характеристики
Артикул 28459
Габариты упаковки 8.4 х 6 х 2 см
Дополнительные характеристики В целях безопасности Зажигалки Zippo поставляют не заправленными бензином, поэтому топливо для зажигалки необходимо покупать отдельно. На все зажигалки Зиппо распространяется пожизненная гарантия. Зажигалки zippo подтверждают свою надёжность на протяжении многих десятилетий их выпуска.
Материал Металл
Поджиг Кремниевый
Размер Узкие (Slim)
Размеры 5.5 х 3.7 х 1.2 см
Страна-производитель товара США
Тип топлива Бензин
Відгуки (0)

Відгуків про цей товар ще не було.